На картах Google Maps військові об’єкти Росії тепер доступні для всього світу.

 

У сервісі Google Maps військові об’єкти та стратегічні об’єкти Росії стали доступні у максимальному дозволі. Наразі різноманітні пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пункти, секретні полігони тощо. можна розглянути з роздільною здатністю близько 0,5 метра на піксель.

 

Google Maps військові об’єкти на фото:

1. Крейсер «Адмірал Кузнєцов»;
2. Основа зберігання ядерних боєприпасів поблизу Мурманська;
3. Винищувач 5-покоління Су-57 в льотно-випробувальному центрі міноборони РФ;
4. Пускова позиція міжконтинентальної балістичної ракети;
5. Авіабаза під Курськом.

військові об'єкти Росії

Google Maps військові об'єкти

Google Maps військові об'єкти

військові об'єкти Росії

Google Maps – це лідер серед сучасних картографічних сервісів, що надають супутникові інтерактивні карти онлайн. Принаймні лідер у галузі супутникових знімків та за кількістю різноманітних додаткових сервісів та інструментів (Google Earth, Google Mars, різноманітні погодні та транспортні сервіси, одне з найпотужніших API).

У галузі схематичних карт у якийсь момент лідерство це «втрачено» на користь Open Street Maps — унікальному картографічному сервісу в дусі вікіпедії, де кожен доброволець може внести дані на сайт.

Однак незважаючи на це, популярність Карт Google залишається мабуть однією з найвищих із усіх інших картографічних сервісів. Частково причина в тому, що саме в Google Maps ми можемо знайти найдеталізованіші супутникові фотографії військових об’єктів Росії для найбільших регіонів будь-яких країн. Навіть у Росії така велика і успішна компанія як Яндекс не може переплюнути якість і покриття супутникових фотографій хоча б у своїй країні.

З картами Google будь-хто може безкоштовно подивитися супутникові фотографії Землі практично в будь-якій точці світу.

Якість знімків
Знімки найвищого дозволу, як правило, доступні найбільшим містам світу в Америці, Європі, Росії, Україні, Білорусі, Азії, Океанії. На сьогоднішній день високоякісні знімки доступні для міст з населенням понад 1 млн. жителів. Для менших міст та інших населених пунктів супутникові зображення доступні лише обмеженому дозволі.

Можливості
Google Maps або «Карти Google» з’явилися справжнім відкриттям для користувачів інтернету та взагалі всім користувачам ПК давши нечувану і небачену раніше можливість поглянути на свій будинок, на своє село, дачу, озеро або річку де вони відпочивали влітку — з супутника. Побачити це зверху, з такого ракурсу, з якого не можна було б подивитися за жодних обставин. Відкриття сама ідея дати людям простий доступ до супутникових фотографій гармонійно вписується в загальну концепцію Google «легкого надання доступу всім користувачам до будь-якої інформації на планеті».

Карти Google дозволяють побачити з супутника одночасно ті речі та об’єкти, які при спостереженні із землі спостерігати одночасно неможливо. Супутникові карти відрізняються від звичайних тим, що на простих картах кольору та природні форми природних об’єктів спотворені редакційною переробкою для подальшої публікації. Однак у супутникових фотографіях збережена вся натуральність природи та об’єктів зйомки, натуральні кольори, форми озер, річок, полів та лісів.

Дивлячись на карту можна тільки гадати що там: ліс, поле чи болото, у той час як на супутниковій фотографії одразу зрозуміло: об’єкти, як правило, круглої чи овальної форми унікального болотного кольору і є – болота. Світло-зелені плями чи області на фотографії – поля, а темно-зелені – ліси. При достатньому досвіді орієнтації в Google Maps можна навіть розрізняти хвойний це ліс або змішаний: хвойний має більш коричневий відтінок. Також на карті можна розрізнити специфічні ламані лінії, що пронизують ліси та поля неосяжних російських просторів – це залізниці. Тільки дивлячись із супутника можна зрозуміти що залізниці набагато більше автомобільних доріг впливають на навколишній природний ландшафт. Також у Картах Google існує можливість накласти на супутникове зображення місцевості або міста карти з назвою областей, доріг, населених пунктів у масштабах країни та назвою вулиць, номерів будинків, станцій метро у масштабі міста.

Режим карти та режим супутникового вигляду Google Maps з військовими об’єктами Росії

Крім супутникових зображень існує можливість переключитися в режим «карта», в якому можна переглядати будь-яку територію на поверхні Землі та детально вивчати планування та розташування будинків будь-якого більш-менш великого міста. У режимі «Карта» особливо зручно планувати переміщення по місту якщо ви вже вдосталь надивилися супутникових видів свого міста.

Функція пошуку за номером будинку з легкістю вкаже вам на потрібний будинок, даючи можливість «оглянути» територію навколо цього будинку і як до нього можна під’їхати/підійти. Для пошуку необхідного об’єкта достатньо набрати російською мовою в рядку пошуку запит виду: «Місто, вулиця, номер будинку» і сайт відобразить вам спеціальним маркером місцезнаходження шуканого вами об’єкта.