Герцогиня Кетрін стала довічним членом Королівського фотографічного товариства. Таким почесним званням дружина принца Вільяма була відзначена за фотографії, зроблені нею в якості представника монаршої родини.

На думку виконавчого директора спільноти фотографів, особливо пильної уваги заслуговують деякі роботи герцогині. По-перше, знімки з острова Борнео, які були зроблені Кетрін п’ять років тому. На одному з них зображено вимираючий вид орангутангів. А на іншому — гору Кінабалу. По-друге, великою популярністю користуються фотографії спадкоємців Кейт і Вільяма — Джорджа та Шарлотти. Саме герцогиня Кембриджська зробила перший офіційний знімок принцеси.

Крім того, Кетрін періодично радує шанувальників королівської сім’ї фотографіями своїх дітей в різні періоди їхнього життя. Герцогиня зобразила принца Джорджа в перший день відвідин дитячого садку. Також Кетрін зробила знімок, який зображає, як Шарлотта вчиться ходити.

Крім герцогині Кембриджської, в Королівське фотографічне товариство входять такі майстри як Енні Лейбовіц і сер Дон Маккаллін.

Варто відзначити, що Е.Лейбовіц фотографувала Єлизавету II в оточенні онуків і правнуків під час святкування 90-річчя королеви.