Франція є відомою законодавицею моди та стилю. Модниці з усього світу рівняються на француженок, намагаються їх наслідувати. Ви теж хочете перейняти французький стиль в одязі? Тоді вам слід знати деякі правила, які допоможуть вам досягти своєї мети швидше.

Необхідні речі

У кожної француженки обов’язково є певний одяг, який складає основу її гардеробу. По-перше, біла блузка. Цей предмет одягу додає образу романтичності. Він підходить для будь-якого заходу: виходу в світ, вечірньої прогулянки, походу на роботу. По-друге, светр з v-подібним вирізом. І третій елемент одягу – спідниця-олівець. Комбінуючи ці речі з іншими деталями гардеробу, можна створити багато неповторних образів.

Шарф

Згадуючи француженок, на думку спадає елегантна дівчина з шарфиком на шиї. Хочете теж виглядати як мешканка Парижа? Доповніть свій гардероб таким незамінним аксесуаром. Його можна носити в будь-яку пору року, кокетливо пов’язавши на шию.

Помірність

Відомий модельєр Коко Шанель рекомендувала всім панночкам перед виходом з дому дивитися в дзеркало та знімати з себе одну деталь. Іншими словами, в кожному образі повинна бути помірність. Не потрібно надягати на себе всі прикраси та аксесуари, наявні під рукою. Стриманість і елегантність – ось основні принципи французької моди.