Файлообмінник ex.ua, одне з найпопулярніших сховищ інформації в Україні, припиняє свою роботу. Мільйони Інтернет-користувачів відвідували цей ресурс для пошуку зарубіжних і вітчизняних кінофільмів, музики, відеороликів.

Причиною закриття файлообмінника є новий український закон “Про державну підтримку кінематографу в Україні”. Документ очікує на підпис президента.

Закон спрямований на боротьбу з нелегальним розповсюдженням фільмів, музики, комп’ютерних ігор. Засновники сервісу обміну інформацією ex.ua стверджують, що вони завжди дотримувалися законодавчих актів України.

Цей ресурс буде закритий вдруге. Вперше це сталося 4 роки тому. Але через деякий час файлообмінник відновив роботу. Цього разу сайт припинить свою діяльність назавжди. Так стверджують поінформовані джерела.

Ex.ua буде функціонувати до кінця листопада. Всім користувачам цього ресурсу радять забрати з сервера свої файли. Інакше вся інформація буде втрачена.

Вже припинили свою роботу файлообмінники FS.to та Torrents.net.ua

На думку експертів, до платних ресурсів українські споживачі ще не готові. Ціна за ліцензійні матеріали не по кишені середньостатистичному мешканцю України.