Еммануель Макрон

16 грудня президент Франції, Еммануель Макрон, відзначив своє сорокаріччя. Взагалі, народився він 21 грудня, але в цьому році вирішив відсвяткувати заздалегідь. Місцем для святкування ювілею став замок Шамбор – архітектурний шедевр епохи Ренесансу. Після того, як всі відвідувачі розійшлися, почалося святкування. Були присутні тільки найближчі друзі та родичі. Єлисейський палац підкреслив, що все Макрон оплатив зі свого особистого рахунку.

Взагалі за останні два місяці, рейтинг чинного президента Франції виріс на 10%. У грудні його підтримують 52% респондентів. Це небувалий показник зростання популярності. Президент отримав схвалення політики з боку більш половини французів.

Цього року лідер руху «Вперед» переміг у другому турі Марін Ле Пен. За нього проголосували понад двадцять мільйонів виборців.

Молодий, енергійний, привабливий керівник країни часто мелькає на сторінках преси разом зі своєю дружиною – Бріджит Макрон. Пара привертає журналістів якоюсь своєю неординарністю. У віці 30 років політик одружився на жінці, яка старша за нього на 24 роки.

Познайомилися вони, коли він ще був студентом. Бережіть викладала французьку в навчальному закладі хлопця. Еммануель мав талант до літератури і писав вірші. Якось він запропонував своїй вчительці разом написати п’єсу. Вони розуміли один одного, незважаючи на велику різницю у віці. Тоді юнак заявив, що все одно одружується на жінці, що б та не говорила. Вона тоді просто сміялася, адже була за чоловіком і мала трьох дітей, які були однолітками Еммануеля. Але, через деякий час, Бріджит розлучилася з чоловіком. У підсумку, вони одружилися через 15 років після знайомства.

Тепер Еммануель Макрон – президент, а його дружина – перша леді Франції. Журнали часто друкують їх фотографії. Незважаючи на вік, Бріджит Макрон виглядає чудово. Її стильний одяг часом затьмарюють визнаних модниць.

Звичайно, журналісти люблять плітки. Тому часто можна почути випади проти чинного Еммануеля Макрона і його дружини. Були чутки, що вік його дружини – доказ його прикриття нетрадиційної сексуальної орієнтації. У відповідь він пожартував, що може бути це голограма, але не він сам.