Не кожна людина любить тишу та спокій. Люди, яким не подобається спокійно проводити час, можуть спробувати екстремальні розваги. У сучасному світі для цього створені всі умови. Екстремали можуть вибирати такі забави, від яких просто холоне кров у жилах. У світі існують розваги, здатні збадьорити будь-якого туриста.

Стежка смерті в Китаї

Ця найнебезпечніша в світі стежка. Вона знаходиться на горі Хуашань. Стежка складається з вузьких дощок і не має будь-яких огорож. Тільки найвідважніші (або безрозсудні) люди можуть прогулятися по ній.

Стрибок в басейн Диявола

Така розвага доступно туристам, які відвідують водоспад Вікторія в Африці. Заводь, яка знаходиться на краю водоспаду, в певну пору року міліє. Всі, хто бажає похлюпатися в цьому басейні, можуть реалізувати цю мрію, вислухавши настанови гіда.

Купання з акулами

Якщо ви хочете відчути реальний викид адреналіну, поплавайте в компанії з білими акулами. Звичайно, ви будете захищені залізною кліткою, але 100% гарантії безпеки ніхто вам дати не може.

Бейсджампінг в спеціальному костюмі

Це розвага має на увазі стрибки з парашутом з фіксованих об’єктів. Але екстремали на цьому не заспокоїлися. Для посилення ефекту вони одягають спеціальні костюми, які уповільнюють падіння. Таким чином, людина може довше парити в повітрі перед розкриттям парашута.