Через стільки часу після смерті з’явилася жінка, через яку і буде проведена ексгумація тіла Сальвадора Далі.

Ця історія почалася через позов 61-річної жінки з Іспанії. Марія Пілар Абель Мартінес 1956 року народження стверджує, що вона позашлюбна дочка відомого художника сюрреаліста. За словами жінки, її мати Антонія мала стосунки з художником, коли працювала служницею у сусідній сім’ї. Ця сім’я проживала в тому ж місці, де і сам Сальвадор Далі, а саме на північному сході Іспанії, в прибережному поселенні Кадакес. За совами матері позивачки саме в цьому поселенні в 1950-х роках і сталася зустріч з Сальвадором Далі. Саме мати жінки перед смертю розповіла дочці історію, хто її батько насправді. Також позивачка стверджує, що її бабуся часто говорила, що її батько їй не рідний, а сама вона дочка великого художника.

Ексгумація тіла Сальвадора Далі повинна була відбутися кілька років раніше.

Як стало відомо, мешканка Іспанії протягом десяти років стверджує, що вона дочка художника. Але в той же час перший позов був поданий жінкою в 2015 році. І через стільки років в Мадриді було прийнято рішення на користь позивачки. Суддя заявив, що ніяких біологічних останків і особистих предметів не знайдено після смерті Далі. Ексгумація тіла Сальвадора Далі є єдиним способом довести цю інформацію або ж спростувати. За словами жінки, вона вже проходила ДНК тести з використанням залишившихся зразків тіла відомого художника. Але, нажаль, ніяких відповідних даних вона не отримала. З офіційних джерел стало відомо, що в разі позитивного тесту ДНК, позивачка отримає 25% від робіт відомого художника і від його майна. Тому ексгумація тіла Сальвадора Далі для жінки можливо єдиний вихід зберегти справедливість.

На думку громадськості, жінка бреше.

У Фігейросі знаходиться фонд відомого художника і, за словами представника даного фонду, жінка каже неправду. Тому фонд Гала-Сальвадор Далі збирається подавати зустрічний позов на оскарження. Місцеві ЗМІ говорять про те, що жінка має проблеми зі здоров’ям, а саме з психікою. Відомо, що жінка не вперше звертається до суду з подібними заявами. Раніше вона намагалася відсудити у письменника з Іспанії 600 тисяч євро. За її словами Хав’єр Серкас завдав їй моральної шкоди, через що жінка вирішила з ним розквитатися. Але тоді суд відмовився задовольнити позов жінки. Ексгумація тіла Сальвадора Далі буде проведена, швидше за все, на початку місяця, але точна дата не вказана.