Джордж Клуні став власником величезної компанії.

Цей місяць для відомого актора став одним з найбільш насичених. В першу чергу через те, що у нього народилися близнюки. Джордж Клуні дуже радий поповненню в родині і поспішає поділитися своєю радістю з усім світом. Але народження дітей не єдина важлива подія для актора. Зовсім недавно він придбав компанію Casamigos, яка коштувала йому до одного мільярда доларів. Дана компанія займається виробництвом текіли. І Клуні є її засновником. Також Джордж Клуні є власником всесвітньо відомого бренду з виробництва лікеру Diageo. Саме ця компанія і придбала активи Casamigos. У вартість компанії входить початкова виплата в розмірі 700 мільйонів доларів і подальші потенційні виплати в розмірі 300 мільйонів доларів. Подальші виплати будуть здійснюватися протягом десятиліття, і будуть прямо залежати від продуктивності компанії. Згідно з рішенням регулюючих органів завершення угоди має відбутися в кінці року.

Джордж Клуні йшов до успіху протягом декількох років.

Початок кампанії з виробництва текіли відбулвся в 2013 році. Засновниками стали актор Джордж Клуні, підприємець Ранд Гербер і Майк Мельдман. Первинною метою виробництва алкогольного напою стала можливість надання продукту друзям і знайомим Клуні і Гербера. Цей домашній проект отримав назву «Будинок друзів». Але після необхідності отримання ліцензії, виробництво напою стало законним бізнесом. І це величезний успіх для компанії, яка починала в межах Голлівуду, а тепер працює по всьому світу.

Актор не вірить в свій успіх.

Джорд Клуні повідомив пресі про те, що навряд чотири роки тому він думав, що буде співзасновником компанії з мільярдним оборотом грошових коштів. Адже для покупки нового бренду, трьом засновникам не було необхідно залучати зовнішні інвестиції. Скільки грошей було інвестовано спочатку в запуск компанії не відомо. Але ціни, закріплені за напоєм, на думку експертів, є перебільшеними. Тим часом одиниці відомого бренду продовжують успішно розкуповуватимуться друзями актора і не тільки. Тому успіх нової справи по виробництву текіли є передбачуваним абсолютно для всіх.