Джинси були винайдені ще кілька століть тому. Їхній розробник, Леві Страус, припускав, що таке вбрання підійде робочим на фермі. Вони були виготовлені з міцного матеріалу. Зручні фасони забезпечували комфорт пррацівникам американських ранчо.

Минуло багато років, а джинси так і залишилися улюбленим одягом більшості жителів світу. З повсякденного гардероба вони іноді перекочовують в більш урочистий. Сьогодні штани з деніму однаково доречно виглядають не тільки в буденній обстановці, а й під час свят.

Джинси одягають люди різного віку і комплекції. Не має значення, хто ти: чоловік, жінка чи дитина. Для всіх знайдуться відповідні моделі.

Модні джинси — 2017

Хочете виглядати стильно, звертайте увагу на модні тенденції сезону. Вибір джинсів досить різноманітний. Штани відрізняються фасонами, кольоровою гамою та декором.

У 2017 році як завжди знайшлося місце класиці. Штани прямого крою всіх відтінків синього не втрачають своєї популярності. Якщо вам подобаються завужені джинси, сміливо купуйте їх. Такі моделі також затребувані в новому сезоні.

Любителі розкльошених джинсів також можуть порадіти: такі зразки представлені в багатьох колекціях іменитих модельєрів.

Укорочені моделі прекрасно доповнять літній гардероб модників і модниць.

Якщо вам подобаються потерті або рвані джинси, сміливо одягайте їх. Також допускається декорування штанів різними ланцюжками, заклепками, аплікаціями.

Ще один тренд сезону — джинси-труби. Штани цього фасону присутні в колекціях багатьох дизайнерів.

Кольорова гамма досить яскрава і різноманітна. Можна обирати буквально будь-який відтінок: від спокійних пастельних до самих помітних.

З чим носити джинси

Джинси можуть стати відмінним доповненням для вбрання будь-якого стилю: casual, спортивного, романтичного або ділового. Важливо правильно вибрати фасон і колір. Штани з деніму поєднуються з піджаками, футболками, блузами, светрами, сорочками. Це універсальний одяг, в якому ви будете почувати себе стильно, комфортно, а значить, впевнено.

джинси