Що являє собою дзеркало доповненої реальності

Технології віртуальної реальності вже давно входять в повсякденне життя, надаючи більшу різноманітність розваг. Вже нікого таким не здивуєш. А ось недавно Amazon показала, що технологію можна застосовувати більш практично. Фахівці компанії запатентували AR-дзеркало. Новинка повинна допомагати у виборі одягу, полегшуючи покупки через інтернет.

Людина, який вибере наряд з каталогу, буде бачити своє відображення в розумному дзеркалі вже «одягненим» в неї. Причому одяг не буде деформуватися або виглядати дивно і неприродно, адже трансформуватися буде не тільки розмір одягу, а й її «фізичні властивості». Крім того, дзеркало доповненої реальності, буде імітувати різні типи освітлення, щоб користувач зміг побачити, як буде виглядати матеріал в різних умовах. Можна буде побачити, чи йде людині вибраний колір, поєднується обраний фасон одягу з аксесуарами. Такий «девайс» допоможе уникнути розчарувань від невдалих покупок одягу з інтернет-магазинів.

Уже давно існують програми, що підбирають відповідні зачіску і макіяж, а тепер можна буде створити образ, наочно побачивши його в дзеркалі. Магазини одягу завжди мали велику конкуренцію між собою, а особливо останнім часом. І такі новинки в обслуговуванні, як дзеркало доповненої реальності, можуть залучити покупців. А той факт, що AR-дзеркало придумала Amazon, виключає можливість того, що продукт непотрібний і даремний. Швидше за все, в недалекому майбутньому, таку ідею візьмуть на озброєння ті чи інші великі мережі з продажу одягу, адже останнє слово — за новітніми технологіями.