Президент Росії Володимир Путін, ймовірно, не прийме основоположного рішення про відносини з Україною до виборів, які відбудуться в березні 2018 року.

Ця думка була висловлена ​​в інтерв’ю українській стороні Костянтином Затуліним, який є заступником голови Комітету Державної Думи, відповідального за зв’язки з СНД.

Він висловив припущення, що хоч рішення президента і засуджуються, але він приймає їх виважено. Зокрема, через майбутніх виборів, швидше за все, рішення з приводу України він приймати не стане.

Яке саме рішення мається на увазі, депутат прогнозувати не став. Відзначив тільки, що варіантів багато.

Він також вважає, що включення Криму і Севастополя (1954 рік) до складу території України було нелегальним. А тому запропонував скасувати статтю (в договорі про співпрацю з Україною) про приналежність Криму і Севастополя Україні.

Тим часом, Великобританія звернулося за підтримкою до міжнародного співтовариства в тому, щоб вони підтримали резолюцію ООН про порушення прав людини в Криму.

Повідомлення було опубліковано на мікроблозі Twitter Міністерства закордонних справ. У ньому МЗС закликало країни звернути увагу на «незаконну окупацію Криму та порушення прав людини на цій території». У супутньому віджеті розповідається про незаконні арешти і вироках. Крім того, окремим пунктом стоїть «переслідування кримських татар». Нову резолюцію підтримав комітет ООН. У ній РФ закликають скасувати деякі російські закони в Криму.