Turbo, Barbie, Love is, Stimorol… Вкладиші з машинками та ляльками Барбі. Колекціонування та обмін. Люди, чиє дитинство випало на 90-ті роки 20 століття, зрозуміють мене. Сьогодні виповнюється 168 років з дня створення улюблених дитячих солодощів – жувальної гумки. Її винайшов Джон Куртіс (Америка). І налагодив її виробництво в промислових масштабах. Сировиною для цього виробу була обрана смола сосни. Але отриманий продукт не дуже користувався популярністю через свої смакові якості. Навіть додавання різноманітних ароматизаторів не рятувало ситуацію.

Все змінилося в 1858 році. Жуйка почала виготовлятися з каучуку. Ця ідея прийшла в голову Томасу Адамсу. А для більш приємного смаку винахідник почав використовувати лакричник.

І сьогодні ми можемо вибрати жувальну гумку на будь-який смак. Фрукти, ягоди, м’ята, мед. Також для любителів експериментів випускаються жуйки з нестандартними смаками: васабі, вино, кактус, бекон. Додаткові складові дуже різноманітні.

Як нас постійно переконують виробники, вживати жувальну гумку не тільки приємно, але й корисно для нашого здоров’я. Кілька жувальних подушечок після їжі захистять наші зуби від карієсу і відновлять кислотно-лужний баланс.