Даніель Дей-Льюїс більше не повернеться в кіно індустрію.

Новина про відхід одного з найавторитетніших і успішних акторів Голлівуду шокувала шанувальників творчості Дей-Льюїса. Як стало відомо із заяви прес-секретаря актора, Леслі Дарт, Даніель Дей-Льюїс більше не збирається продовжувати роботу в якості актора, але між тим, він щиро дякує своїм глядачам і команді, з якою він працював протягом багатьох років. Дане рішення було прийнято без чийогось тиску, і актор відмовляється надалі давати коментарі з цього питання. Представники актора також не бажають говорити докладно про причини відходу одного з найпопулярніших акторів. Раніше актор залишав акторську кар’єру, але не більше ніж на відпустку, заяв про відхід на пенсію Даніель Дей-Льюїс не надавав.

Даніель Дей-Льюїс став одним з найуспішніших в Голлівуді.

Актор народився в Великобританії, і почав свою акторську кар’єру в 1980-х роках і на протязі всього десятиліття залишався одним з кращих серед інших акторів. Але в 1997 році, вже знаменитий актор, перестав зніматися у фільмах на п’ять років. Такий відхід він пояснив необхідністю відпочинку і бажанні відволіктися. За його словами такий відпочинок йому потрібен досить часто, адже робота актора досить втомлює. За період відпустки Даніель Дей-Льюїс почав займатися взуттям в Італії.

На даний момент акторові вже шістдесят років і за свою кар’єру він отримав безліч нагород. Він єдиний, хто отримав три премії Оскара в категорії кращого актора. Оскароносного фільму для актора стали «Моя ліва нога», «Проллється кров», «Лінкольн», за які він і отримав нагороди. На сьогоднішній день закінчені зйомки фільму «Фантомна лінія» режисера Пола Томаса Андерсона. Ця кінокартина вийде в прокат вже в кінці року і стане останньою роботою актора. Сам Даніель Дей-Льюїс вирішив більше часу проводити зі своєю дружиною Ребеккою Міллер, однією з двох дочок Артура Міллера, і двома синами. Його праця в сфері індустрії за всі роки є колосальною, він міг зіграти роль будь-якої складності, полегшивши цю складність, немов він грав цю роль вже кілька разів.