Стало відомо, що в Канаді невідомий чоловік викрав картину вуличного художника Бенксі.
На виставці в Торонто чоловік в темній куртці і шапці вкрав один із витворів мистецтва відомого художника і зник у невідомому напрямку.


  Грабіжник встиг зробити це за кілька годин до відкриття виставки. Вартість картини близько 45 тисяч доларів. Сума всіх картин приблизно більше 30 мли. дол. На виставці було представлено 80 робіт художника. Викрадення зафіксували камери спостереження, відео з яких ви можете подивитися в інтернеті. Поліція вже розшукує злочинця.
Бенксі — відомий американський художник, який пише картини в стилі стріт-арт. Справжнє ім’я живописця — Роберт Бенкс. Художник також використовує графіті на знак протесту, які стали темою обговорення у всьому світі. Роботи Бенкса стосуються антивоєнного руху, антикапіталізму, анархізму і антіімпералізму. Графіті Бенкса в Великобританії, було знищено місцевою владою. Чиновники не вважали це справжнім мистецтвом. Починаючи з 2002 року експозиції організовують у багатьох країнах. Чимало людей критикують Бенкса, називаючи його Вандалом. Але його протестуюче мистецтво все ж змінює думки людей про капіталізм, війну і анархізм. Крім того, Бенксі відомий як режисер. У 2011 році він отримав «Оскар» за кращий документальний фільм. Він керував зйомками таких фільмів як «Вихід через сувенірну лавку», «Бенксі: Парад диваків.»