У відомої на весь світ Росії пройде чемпіонат світу з футболу 2018, який планувався ще з 2015. У перший раз Росія візьме на себе відповідальність проведення гри всесвітнього масштабу. Фінальна частина гри буде проводитися в східній Європі також в перший раз. 14 і 15 червня гравці будуть боротися за право стати кращими гравцями футболу у всьому світі. У 2009 році Заявки відправили такі країни як Англія, Індонезія, Мексика, Іспанія, Португалія, Нідерланди і Бельгія, США, Росія, Австралія, Японія. А в Цюріху в Цюріху вже було відомо де пройде фінальна частина.
         Несподівано, але в турнірі братимуть участь такі країни як Панама і Ісландія, які не брали участь раніше. Єдина країна, раніше приобретавшая звання чемпіона і яка не братиме участі у фінальному турі це Італія. Жеребкування турів було визначено в Росії, в місті Санкт-Петербург в Костянтинівському палаці ще в 2015 році. Одна гра буде зіграна в Санкт-Петербурзі, а решту в Москві. Сам же чемпіонат світу пройде в 11 містах на 12 стадіонах Росії.
Відкриття і фінал будуть зіграні в місті Москва на стадіоні “Лужники” Незважаючи на складну політичну ситуацію в світі, матч повинен пройти успішно і без конфліктів. На поліпшення інфраструктури виділяти велику суму грошей. З них одну суму виділять інвестори, іншу федеральний бюджет.
         Також для комфортного проведення чемпіонату потрібні готелі з хорошими умовами. У Саранську навіть побудували абсолютно новий готель “Шератон”. Всі готелі вболівальники можуть подивитися на офіційному сайті FIFA.
          Талісманом чемпіонату став вовк Забівака. Гімн виконає американський співак Джейсон Деруло з піснею “Colors”.
          На відкритті буде присутній президент Росії Володимир Путін та інші чиновники. Вона розпочнеться о 16.00 за київським часом. В цей же день, 14 червня в перший день фіналу перша гра буде між командами Росії та Саудівської Аравії.
         Всі з нетерпінням чекають відкриття і гри. Одні вболівальники зможуть насолодитися грою на стадіоні, купивши заздалегідь квитки, інші ж можуть спостерігати за проведенням гри за екранами телевізорів або в спортклубах, підтримуючи улюблену команду.