Ремонт періодично необхіднно робити не тільки в квартирах звичайних жителів планети, а й в резиденціях королів. Оселя британської монаршої родини, Букінгемський палац, потребує реконструкції. Офіційна резиденція англійської королеви Єлизавети II в Лондоні вимагає термінового ремонту.

Майже півмільярда доларів буде виділено на реконструкцію Букінгемського палацу. Ця сума тільки на перший погляд здається величезною. Але варто враховувати, що площа будівлі перевищує 70000 квадратних метрів. У палаці 853 кімнати різного призначення.

Крім того, під час реконструкції королівської резиденції буде замінена вся опалювальна система. Також пильну увагу буде направлено на електропроводку замку. Останній раз ці комунікації модернізувалися більше ніж 30 років тому.

Передбачається, що запланована реконструкція королівського будинку подовжить термін його експлуатації ще на півстоліття.

Королева Єлизавета не планує залишати замок на час проведення ремонтних робіт.

Букінгемський палац – не тільки резиденція британських монархів. Це також одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток Лондона. Щорічно мільйони туристів приїжджають в столицю Британії, щоб побачити місце, де живе королева. Також в екскурсійні маршрути традиційно входить відвідування Вестмінстерського абатства, Трафальгарської площі, Собору Святого Павла, Тауерського мосту, Британського музею, Біг-Бену, музею воскових фігур мадам Тюссо.

sights