Будинок, в якому народився Адольф Гітлер, хочуть забрати у його власниці. Відповідний закон був виданий урядом Австрії. У такий спосіб парламент хоче запобігти паломництву неонацистів до цього місця.

Будинок знаходиться в австрійському місті Браунау-ам-Інн. Власницею будинку є Герлінда Поммер. Вона відмовляється добровільно продавати триповерховий маєток. Також справжня господиня виступає проти будь-яких перепланувань в її будинку.

Уже понад сорок років уряд Австрії орендує цю будівлю, віддаючи щомісяця майже п’ять тисяч євро. Влада не хоче перетворення цього місця в пам’ятку для туристів.

Згідно з новим законом, будинок буде насильно вилучений у його власниці. Жінка отримає грошову компенсацію. Розмір суми поки не озвучується.

Раніше цю будівлю хотіли знести. Але історики висловилися проти такого рішення. Вони заявили, що знесення будинку можна прирівняти до заперечення нацистського минулого держави.

Батьки Адольфа Гітлера зі своїм новонародженим сином прожили в цьому маєтку всього кілька тижнів. А через три роки взагалі поїхали з міста Браунау-ам-Інн.

Біля входу в будівлю встановлено меморіальну дошку, на якій ім’я Гітлера навіть не згадується.