Блокада CNN викликала паніку у працівників.

Як стало відомо, у вівторок сталася непередбачена блокада CNN, яка тривала кілька годин. CNN це частина редстоунского арсеналу армії США, знаходиться вона в північній Алабамі і вважається однією з великих військових баз країни. Раніше Редстоун був центром армійський ракетних і реактивних програм, також усі дослідження німецьких вчених проводилися саме там. Але коли вони здалися американським військам під час Другої світової війни то і все знання і досвід також перейшли у використання США. За словами головнокомандувача гарнізоном, полковника Томаса Холлідея молодшого, у службу 911 у вівторок було здійснено два дзвінка. За його словами, дзвінки виходили з Центру Спаркмен, перший повідомляв про постріли, а другий про те, що на базі було зафіксовано зброю. У зв’язку з цим вся база була заблокована, вхід, і вихід з приміщення був заборонений. Відразу ж на e-mail бази і на поштові адреси родичів працівників були розіслані повідомляючі листи. У листах вказувалося, що дані про наявність стрілка є правдивими. Він знаходився на другому поверсі в будівлі авіаційного та ракетного командування комплексу «Спаркмен-центр».

Блокада CNN була скасована через відсутність небезпеки.

Ближче до першої години дня CCN звільнили від блокади, але Спаркмен-центр залишався під пильним контролем служб безпеки. За словами головнокомандувача, на те щоб перевірити всю будівлю було потрібно декілька годин. Така тривала перевірка в першу чергу пов’язана з тим, що розмір будівлі становить понад 1,5 мільйона квадратних футів, а також в той час там перебувало величезна кількість працівників. Також на місце були відправлені машини швидкої допомоги, адже деякі співробітники отримали незначні травми через блокаду.

Служби намагаються зрозуміти, що саме там сталося і звідки були чутні постріли, і було видно зброю. Тим часом Томас Холлідей стверджує, що головним завданням було вчасно відреагувати на загрозу і вжити всіх заходів для її усунення. Незважаючи на те, що виклик був хибним, служби безпеки будуть розслідувати цю справу.