Засновник корпорації Microsoft, мільярдер Білл Гейтс досі залишається найбагатшою людиною планети. Таке звання він вчетверте завоював за версією журналу Forbes. Статки Гейтса оцінюються майже в 90 мільярдів доларів.

Згідно з документами, поданими до Комісії з цінних паперів і бірж США, прибуток Білла Гейтса залежить не тільки від акцій Microsoft. Мільярдер володіє тільки 2,5% цінних паперів. Якби тільки ці акції приносили прибуток, Гейтс все одно б потрапив до списку Forbes, але зайняв би 120-е місце. Його прибуток становив би 14 мільярдів доларів.

Мільярдер-філантроп

Заробляючи величезні гроші, Б.Гейтс не забуває про благодійність. Мільярдер разом зі своєю дружиною заснував фонд Bill & Melinda Gates Foundation. Подружжя регулярно переводить фінансові кошти на діяльність цієї благодійної організації. Основна мета фонду – підтримка охорони здоров’я, а також подолання голоду в бідних країнах. Крім Гейтса та його дружини, одним з членів правління фонду є Уоррен Баффет, який займає друге місце в рейтингу мільярдерів Forbes.