Нещодавно ЗМІ повідомили про те, що Apple навмисно уповільнює роботу iPhone у міру старіння їх акумуляторів

Ця новина дуже розчарувала користувачів, які, природно, зробили висновок про те, що компанія таким нечесним способом змушує їх до покупки нових моделей смартфонів.
GeekBench провела ряд експериментів, які підтвердили, що через старі акумуляторів продуктивність смартфонів дійсно знижується. Робота процесора сповільнюється.
Після оприлюднення такої інформації, Apple офіційно заявило про те, що вони дійсно додали нову функцію в iPhone версії 6 і вище. Суть її полягає в запобіганні раптового відключення пристрою (що може завдати шкоди електронним компонентам), за допомогою більш економного витрати енергії.

Деградуючі батареї провокують штучне уповільнення процесора. Це може підштовхнути людину до покупки більш нової моделі iPhone. Хоча, можна просто замінити батарею. Але в будь-якому випадку, гнівні коментарі розчарованих користувачів Apple свідчать про досить негативну реакцію на новину.

У відповідь, компанія офіційно вибачилася за такі заходи. Це повинно загладити провину перед користувачами. Apple дуже дорожить своєю репутацією, тому офіційний лист вийшло досить об’ємним і змістовним. У ньому знову вказуються «благородні» мотиви таких заходів, а також визнання, що компанія не хоче розчаровувати користувачів і всіма силами намагається створювати продукти, улюблені всіма.

Крім того, відтепер заміна старих акумуляторів буде коштувати в рази дешевше. У порівнянні зі старими розцінками в 79 доларів, процедура тепер буде коштувати 29 доларів. Така послуга в сервісних центрах буде запущена в цьому місяці по всьому світу.

Ще одним «плюсом» в цій ситуації стало рішення Apple зробити технічний стан пристроїв більш прозорим. Людина, що користується iPhone з новою прошивкою, може сам побачити ступінь зносу акумулятора, і спостерігати, як це впливає на продуктивність системи.