Сьогодні звичка читати етикетки на продуктах є дуже корисною. Адже в епоху штучних підсолоджувачів, барвників та інших сумнівних інгредієнтів дуже легко нашкодити своєму здоров’ю. А розглядаючи склад цікавих для Вас продуктів Ви мінімалізуєте ризик різних захворювань.

Ми ж склали огляд шкідливих інгредієнтів, які не варто вживати в свій раціон і які повинні зупинити Вас при купівлі того чи іншого продукту.

1. Глутомат натрію

Це підсилювач смаку, який зазвичай на етикетці позначається кодом Е-621. Він викликає харчову залежність і токсично впливає на мозок. Спочатку його додавали лише в ковбаси і супи, але сьогодні продукти без Е-621 велика рідкість.

pishhevoj-usilitel-vkusa-e621-glutamat-gljutamat-natrija-1

2. Каррагінан

Це загущувач, з кодовою назвою Е 407. Належить він до сімейства полісахаридів і виготовляється з червоних водоростей. На перший погляд природне походження має говорити про його нешкідливість, однак, це не так. Каррагінан викликає захворювання шлунково-кишкового тракту і навіть рак кишечника. Використовують його для утворення гладкої текстури йогуртів, шоколаду, морозива, вершків, кефіру.

йогурты

3. Трансжири

Штучні жири додають майже в усі продукти. Починаючи з десертів і закінчуючи м’ясними виробами, однак особливо часто трасжири додають в фастфуд. Вони ж в свою чергу збільшують рівень холестерину і збільшують ризик захворювань серцево-судинної системи.

трансмжиры

4. Цукор

Це інгредієнт, котрий викликає вуглеводний надлишок в організмі. Іншими словами – людина вживає більше цукру, ніж того вимагає її організм. Причина тому – незнання реального змісту цукру в продуктах харчування. Так, 100 мілілітрів газованої води міститься 4-5 чайних ложок цукру. Зрозуміти це по етикетці можна так: якщо цукор стоїть в числі перших трьох інгредієнтів, то такий продукт краще не купувати.

sahar

5. Глюкозно-фруктовий сироп

Зазвичай його використовують для підсолоджування випічки, салатних заправок, десертів, кетчупу, солодких напоїв. Сироп же є причиною ожиріння і діабету 2-го типу. До того ж наявність його в складі говорить про те, що продукт сильно солодкий і не калорійний.

i

6. Штучні підсолоджувачі

Свою популярність вони завоювали тим, що зберігають солодкість продукту і при цьому не додають калорій. Однак мінуси від зловживання цими інгредієнтами таки існують: харчова токсичність, ризик розвитку діабету 2-го типу, посилення апетиту, в результаті чого їсти хочеться набагато більше і як наслідок ожиріння. Найбільш відомі замінниками цукру є аспартам, сукралоза та ксиліт.

Диеты kattigirl.ru