Що може бути краще ніж насолодитися улюбленою книгою, наливши кружу гарячого чаю і накрившись плідом? Коли у вас є вільний від роботи час приділіть кілька годин читанню і ви не пошкодуєте. Адже читання не тільки розвиває словниковий запас, але ще розвиває кругозір, розвиває концентрацію та покращує сон. Сьогодні ми розкриємо 5 новинок і кращих книг 2018 роки для дівчат, прочитавши які, ви не пошкодуєте про свій вибір.

Отже перша книга “Все та ж я” Джорджо Мойес. Історія дівчини, яка переїжджає в Нью-Йорк і починає нове життя. Життя у великому місті далеко не солодке і на дівчину чекають несподівані випробування. Чи зможе вона вижити в кам’яному місті? Це вам належить з’ясувати …

Дара Корній “Сузір’я дев”. Опис мальовничої природи і місцевості. Дівчина, яка з дитинства всі свої секрети розкривала тільки своєму щоденнику. Пізніше зустрівши “того самого” її спіткали деякі розчарування. Чим же закінчиться ця історія ви дізнаєтеся прочитавши книгу.

Алі Сміт “Як бути вдома”. Історія про американську дівчину, яка піддається спогадами про свою померлу матір і життя. Дівчина згадує про фреску – роботу одного з художників Відродження. Тоді мати припустила, що можливо автором фрески є дівчина. З цього моменту починається все найцікавіше … Ісабель Альєнде “Там, за взимку”. Жінка веде самий звичайний спосіб життя. Живе в Нью-Йорку зі своїм собакою і працює в університеті. Вона незаміжня, але давно вже мріє про весілля. Одного разу вона починає жити зі своїм колегою. Але раптова аварія перевертає хід подій. Ольга Деркачова “Коли прокинешся”. Цю книгу називають експериментальним романом. Експеримент був поставлений над дівчиною Мартою. Але Марта, не зламавшись продовжує боротися за своє життя. Цей роман вчить людей цінувати життя.