У міру розвитку технологій ігрова індустрія забезпечує все більш захоплюючий та інноваційний досвід. У 2023 році геймери можуть очікувати широкий вибір довгоочікуваних ігор. Від насичених екшном пригод до захоплюючих оповідань, ось 10 найкращих відеоігор, яких варто очікувати у 2023 році.

1. Starfield

Розробник: Bethesda Game Studios

Від творців серій The Elder Scrolls і Fallout випускається Starfield, однокористувацька космічна рольова гра з відкритим світом. У новому всесвіті гравців чекає захоплююче візуальне зображення, масштабні дослідження та захоплюючий сюжет, який обіцяє стати найамбітнішим проектом Bethesda на сьогодні.

2. Grand Theft Auto VI

Розробник: Rockstar Games

Очікується, що довгоочікувана шоста частина серії Grand Theft Auto принесе величезний відкритий світ, передову графіку та захоплюючий сюжет. Хоча деталі подій і персонажів залишаються в таємниці, шанувальники можуть очікувати такого ж рівня свободи, дослідження та хаосу, якими відомий серіал.

3. The Elder Scrolls VI

Розробник: Bethesda Game Studios

Хоча інформації про The Elder Scrolls VI мало, шанувальники з нетерпінням чекають наступного розділу цієї легендарної серії RPG. Завдяки новому налаштуванню, покращеній графіці та глибоким знанням гравці можуть з нетерпінням чекати ще однієї епічної пригоди, наповненої дослідженнями, квестами та захоплюючим світом.

4. Байка

Розробник: Playground Games

Довгоочікуване відродження улюбленої серії Fable обіцяє повернути гумор, чарівність і дослідження відкритого світу, які фанати любили в попередніх іграх. Завдяки новому старту та новому розробнику очікуємо високі очікування від цієї наступної частини серії фентезійних рольових ігор.

5. По той бік добра і зла 2

Розробник: Ubisoft Montpellier

Після багатьох років очікування По той бік добра і зла 2 нарешті з’явився на горизонті. Дія цього приквела розгортається у величезному всесвіті відкритого світу. У цьому приквелі буде ідеальне поєднання ігрового процесу для одного та кількох гравців, що дозволить гравцям досліджувати та створювати власні історії в динамічному взаємопов’язаному світі.

6. Dragon Age 4

Розробник: BioWare

Четверта частина відомої серії Dragon Age обіцяє повернення до насиченого оповідання та захоплюючого створення світу, якого чекали шанувальники. Хоча деталі обмежені, гравці можуть передбачити різноманітність персонажів, захоплюючі квести та складні рішення, які формують світ навколо них.

7. Final Fantasy XVI

Розробник: Square Enix

Дії в Final Fantasy XVI розгортаються у фантастичному світі з похмурими тонами, який обіцяє захоплюючу розповідь і напружені бої в реальному часі. Ця довгоочікувана назва має на меті показати епічну пригоду, наповнену деталізованим середовищем, захоплюючими персонажами та фірмовою кінематографічною оповіддю, якою відомий серіал.

8. Metroid Prime 4

Розробник: Retro Studios

Після тривалої перерви серія Metroid Prime повертається з четвертою частиною. На шанувальників чекає захоплююча пригода від першої особи за участю культового мисливця за головами Самуса Арана. Незважаючи на те, що деталі залишаються рідкісними, цю назву дуже чекають, оскільки вона обіцяє подарувати свіжі враження, залишаючись вірною корінням серії.

9. Dead Space (ремейк)

Розробник: Motive Studios

Класична гра жахів на виживання Dead Space отримує ремейк наступного покоління, що пропонує переосмислене враження з оновленою графікою, покращеною механікою гри та достовірним відтворенням жахливої атмосфери, яка створила оригінальну гру культова класика. Гравці можуть розраховувати на те, щоб знову пройти нав’язливими коридорами USG Ishimura, битися з гротескними некроморфами та розкривати жахливу історію загибелі корабля.

10. Half-Life 3

Розробник: Valve Corporation

Хоча офіційно не було оголошено, ігрова спільнота продовжує сподіватися на вихід Half-Life 3. Легендарна серія шутерів від першої особи, відома своїм новаторським геймплеєм і оповіданням, змусила шанувальників чекати більше десяти років. Хоча конкретних подробиць немає, хвилювання навколо потенційного продовження історії Гордона Фрімена не зменшується.

2023 обіцяє бути захоплюючим роком для геймерів із різноманітним вибором ігор на різні смаки та інтереси. Від довгоочікуваних сиквелів до нових IP-адрес, наступний рік запропонує безліч захоплюючих вражень, які обов’язково захоплять і розважать.