Російська спортсменка Юлія Єфімова посіла друге місце і завоювала срібну медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо.

Вона виступала в категорії “Плавання на спині на 200 метрів” і подолала цю дистанцію за 2 хвилини 21, 97 секунди.

Перше ж місце на Олімпійських іграх завоювала спортсменка з Японії Ріє Каеето, яка пропливла дистанцію за 2 хвилини 20, 30 секунди. Бронза “пішла” до Китаю і дісталася Ши Цзінлін. Її результат 2: 22.28.

Єфімова ж дуже рада своїй медалі і зазначає, що всі дівчата були дуже сильні. Тому і відриви мінімальні.

Досягнення Єфімової

Для російської спортсменки це вже не перша олімпійська медаль в кар’єрі. В її активі вже є бронза за заплив на 200 метрів брасом з попередніх ігор і срібло з цих ОІ за результатами запливу на 100 м брасом.