Вчора, 10 липня, у Франції відбувся фінал Євро-2016, в якому зустрілися збірні Франції і Португалії. Останні вийшли з цієї сутички переможцями.

Португальці обіграли французів з рахунком 1: 0. Вирішальний гол на 109-й хвилині забив португальський нападаючий Едер.

Основний же час матчу закінчився з рахунком 0: 0 і тільки в додатковий час португальцям вдалося забити гол – ударом із-за штрафного майданчика.

Особливості фіналу Євро-2016

Матч міг завершитись совсім інакше і Франція б носила титул “Чемпіон Європи з футболу 2016”. Якби в додатковий час француз Андре-П’єр Жиньяк не потрапив в штангу.
До того ж, французька збірна грала краще португальців. Так, за статистикою, французи завдали в сторону воріт поперніка 18 ударів, проти 9 португальських атак. За ударами по воротах рахунок склав 7: 5 на користь Франції. Також м’ячем на полі більше володіли триколірні.
У французької збірної була ще одна перевага. Капітан команди португальців Кріштіану Роналду травмувався під час матчу і був замінений на 25-й хвилині.
Перемогу Португалія здобула на чолі з тренером Фернанду Сантуш і завоювала право зіграти в Кубку Конфедерацій, який пройде в Росії в 2017 році.